• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki papierowe ZZ składane

Higieniczne, chłonne i wytrzymałe, a jednocześnie miękkie - ręczniki składane ZZ to najlepszy sposób na osuszenie dłoni w toaletach publicznych oraz miejscach o zwiększonym natężeniu użytkowania. Centrum Czystości oferuje ręczniki papierowe ZZ w różnych wariantach - z makulatury oraz z wysokiej jakości celulozy, by umożliwić najkorzystniejszy wybór swoim klientom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Ręczniki ZZ

Szybkie wyjmowanie z podajników, wytrzymałość, duża absorpcja wody oraz miękkość - to atuty, które mają ręczniki składane i które stanowią o ich bezkonkurencyjności w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku. Ręczniki papierowe składane to nie tylko produkt, który sprawdza się przy wycieraniu dłoni, ale również ma zastosowanie przy osuszaniu produktów i czyszczeniu powierzchni, za sprawą swojej odporności na wodę. Mogą stanowić zastępstwo dla czyściwa przemysłowego lub ręczników papierowych. Wybrane ręczniki papierowe ZZ są dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego sprawdzą się w miejscach jej przetwarzania. Możliwość uniwersalnego wykorzystania dodatkowo podnosi atrakcyjność tego rodzaju produktów i sprawia, że ręczniki ZZ stanowią obowiązkowe wyposażenie w publicznych łazienkach, na stanowiskach pracy w gastronomii oraz w firmach usługowych.

Papier ZZ

Bogata oferta produktów sklepu internetowego Centrum Czystości obejmuje ręczniki papierowe składane białe w kilku wariantach. Mamy papier ZZ 1-warstwowy oraz 2-warstwowy. Ręczniki ZZ białe są poszukiwane przez osoby, dla których ręczniki szare lub zielone są nieodpowiednie ze względów estetycznych lub jakościowych. Wysokiej klasy ręczniki ZZ z naszego sklepu zostały wyprodukowane z celulozy lub makulatury. Niezależnie od surowca, wszystkie ręczniki są ekologiczne, a zatem przyjazne dla środowiska, bo łatwo ulegają degradacji.

Ręczniki papierowe ZZ cena

Jeśli chodzi o ręczniki papierowe składane, cena jest niska, a to sprawia, że są one dostępne dla każdego. Koszt pojedynczego ręcznika to około 1 grosza. W Centrum Czystości gwarantujemy naszym klientom hurtowe, czyli najniższe ceny. Dodatkowo, stali klienci naszej firmy mogą przystąpić do programu lojalnościowego, dzięki któremu mogą zyskać dostęp do dodatkowych korzyści.

Ręczniki ZZ w ofercie Centrum Czystości

Oferujemy naszym klientom nie tylko ręczniki papierowe ZZ białe i szare w różnych wariantach, ale również podajniki do nich. Standaryzowane wymiary umożliwiają dopasowanie papieru do dozowników ZZ. Jeśli masz pytanie o ręczniki ZZ lub podajniki, nie masz pewności, jakie produkty najlepiej sprawdzą się w Twoim miejscu pracy, skontaktuj się z nami. Nasze 10-letnie doświadczenie umożliwia doradztwo na najwyższym poziomie. Znamy zróżnicowane potrzeby klientów, dlatego z przyjemnością podpowiemy, które pozycje naszego asortymentu będą najlepsze dla Ciebie. Naszym stałym klientom, prócz profesjonalnej obsługi, szybkiej wysyłki oraz atrakcyjnych cen, oferujemy długofalowe korzyści ze współpracy. Sprawdź nas i przekonaj się, że jesteśmy solidnym partnerem dla Twojego biznesu.

Centrum Czystości | Artykuły biurowe i higieniczne

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Dostępne formy płatności kartami płatniczymi:
Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro
banner_1215x200A(1).png